Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ventoy2Disk.exe 64mb installation support
Please, Can I request the Ventoy2Disk.exe update to increase the size from 32mb in auto installation to 64mb.

I could not add grubfm files due to newly added files.

love ventoy and it is very nice with grubfm Smile

thank you longpanda
Reply
'Hatta bu bölümü kendimiz ayarlaya bilsek süper olurdu...
Reply
Smile 
(07-24-2020, 09:23 AM)ero35 Wrote: 'Hatta bu bölümü kendimiz ayarlaya bilsek süper olurdu...

Desteğin için teşekkür ederim @ero35

Yapımcının sistem kurulumu alanında bölüm oluşturmasını kullanıcıya bırakmamasını çok iyi anlıyorum fakat 32mb alan çok kısıtlı, ben bu alanda xorboot, grub4dos ve harici efi ve bcd yönledirmesi yapmak istiyorum ancak her defasında 32mb sınırına takıldığım için sadece grubfm ile yetinmek zorunda kalıyorum.
Ventoy boot mbr varsayılan olmak zorunda olduğu için tüm yönlendirmeleri ekleyeceğim kısa yol tuşları ile atamak istiyorum
Reply
@longpanda master hi,
when you have the opportunity, I wonder if there can be a size increase for the system partition Wink
Thank you
Reply
Sorry, 32MB will not change unless there is absolutely necessary reason. It will cause backward compatibility problem.
Reply
(07-26-2020, 09:35 AM)longpanda Wrote: Sorry, 32MB will not change unless there is absolutely necessary reason.  It will cause backward compatibility problem.

thank you for the answer, master
Reply
(07-24-2020, 09:33 AM)awengers44 Wrote:
(07-24-2020, 09:23 AM)ero35 Wrote: 'Hatta bu bölümü kendimiz ayarlaya bilsek süper olurdu...

Desteğin için teşekkür ederim @ero35

Yapımcının sistem kurulumu alanında bölüm oluşturmasını kullanıcıya bırakmamasını çok iyi anlıyorum fakat 32mb alan çok kısıtlı, ben bu alanda xorboot, grub4dos ve harici efi ve bcd yönledirmesi yapmak istiyorum ancak her defasında 32mb sınırına takıldığım için sadece grubfm ile yetinmek zorunda kalıyorum.
Ventoy boot mbr varsayılan olmak zorunda olduğu için tüm yönlendirmeleri ekleyeceğim kısa yol tuşları ile atamak istiyorum
Hocam anladığım kadarı ile geriye doğru uyum  yüzünden 32 MB ısrarı var fakat yeni kurulum da varsayılan hariçinde (32 MB )  bir seçenek olsa olay çözülebilir örnek 64 MB sitem güncellemede hangi boyutta ise onun üzerinden günceller
 tabi bunu siz yapımcıya uygun bir şekilde anlatabilirsen belki olabilir Smile
Reply
Konuyu ilk açtığımda aklımda olan sorun buydu zaten ama asıl mesele bunu yapımcıya uygun bir dille anlatmak Smile translate edince düzgün bir ifade ile anlatılmıyor maalesef.
Belkide yapımcı demek istediğimi anladı ama daha açık bir lisan ile anlatacak bir desteğimiz olsa çok iyi olurdu.
Reply
Hocam tnctr den crasudere belki anlatım konusunda yardımcı olabilir
Xarax müsait olsa o da Emin’im yardımcı olur...
Reply
Vento is the default (32 MB) for boot in the new installation. If there is another option, the sample is 64 MB and the system update can be updated over whatever size ...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)